Dökümanlar

Çocuk Katılımı Eğitimi Güncesi

13 -16 Eylül tarihlerinde İzmir Afacan Gençlik Evi’nde gerçekleştirdiğimiz Çocuk Katılımı Eğitimine 195 başvuru oldu. Eğitim başvuru sayımız çok olunca, kontenjan sınırından dolayı
katılamayanlara eğitimde neler olduğunu katılanların gözünden anlatalım istedik. Katılımcı ekipten Gözde Ertekin (ERG) , Gülistan Koç (Yuva Derneği ) ,Irmak Erdurak ( İKSV Alt Kat ) ve Seher Kaya (Tarlabaşı Toplum Merkezi ) bu işe gönüllü oldu. Sizleri eğitim süresince paylaştıklarından derlediğimiz Çocuk Katılımı Eğitimi Güncesi ile tanıştırmak istiyoruz.

“BMÇHS 30 Yaşında Çocuğun Katılım Hakkı:Neredeyiz” Kitapçığı

22 -23 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul kampüsünde ulusal ve uluslararası uzmanları konuk ederek  gerçekleştireceğimiz “BM ÇHS 30 Yaşında: Çocuğun Katılım Hakkı: Neredeyiz?” sempozyumunun tanıtımını, program akışını, söyleşilerde moderatör ve konuşmacı, atölyelerde yürütücü ve kolaylaştırıcı olacak konuklarımızın özgeçmişlerini ve konuşmaların/atölyelerin içeriklerini bir araya getirdiğimiz çevrimiçi olarak ulaşılabilir bir kitapçık oluşturduk. 

“BMÇHS 30 Yaşında Çocuğun Katılım Hakkı:Neredeyiz” Sempozyumu atölye detayları

“BM ÇHS 30 Yaşında Çocuğun Katılım Hakkı: Neredeyiz?” sempozyumunun ikinci gününde, 23 Kasım 2019 Cumartesi günü 11.30 – 13.00 ve 13.45 -15.15 saat dilimleri arasında hem sadece yetişkinlerin hem de çocuk ve yetişkinlerin katılımına açık birlikte üretmeye ve fikir geliştirmeye yönelik atölyelerimiz olacaktır.

Atölye detaylarına ulaşabilmek için tıklayınız.